The following teams are currently participating in our event.

Team Gender Pool
Blizzards SC11 Boys PERTH U13B T1
KC Trojans (Rodriguez) Boys PERTH U13B T1
Rangers FC11 Boys GLASGOW U13B T1
Scottish (Hernandez/Westergaard) Boys PERTH U13B T1
Scottish U13B (Jamieson) Boys PERTH U13B T1
Scottish U13BT1 2011 (Barbosa) Boys GLASGOW U13B T1
Spartans olympians Boys GLASGOW U13B T1
SWU SC 11 Boys PERTH U13B T1
Viktoria FC (Valji) Boys GLASGOW U13B T1
Blizzard SC11 Girls INVERNESS U13G T1
Ft McMurray Fury U13G Girls EXPRESS YOURSELF CUSTOM CREATIONS U13G T1
New Frontier SC 12 Girls Girls EXPRESS YOURSELF CUSTOM CREATIONS U13G T1
Rangers WFC11 Girls INVERNESS U13G T1
Scottish (Robinson) 2012 Girls EXPRESS YOURSELF CUSTOM CREATIONS U13G T1
Scottish United U13G (Cleasby) Girls INVERNESS U13G T1
SW Sting (Gill) Girls INVERNESS U13G T1
Warriors (Korthuis) 2012 Girls EXPRESS YOURSELF CUSTOM CREATIONS U13G T1
Blizzard SC09 Boys Boys LOCHLEVEN U15B T1
Red Deer Renegades ( Souilah) Boys LOCHLEVEN U15B T1
Regina FC Bluestars Boys LOCHLEVEN U15B T1
Scottish United (Cooper) Boys LOCHLEVEN U15B T1
Blizzard SC09G Girls DELGATIE U15G T1
Impact (Speer) Girls DELGATIE U15G T1
Phoenix (Toldy/Eckert) Girls DELGATIE U15G T1
SW Sting 2010G (Kovacs) Girls DELGATIE U15G T1
Foothills 2010 Boys KILMARNOCK U15B T2
Ft McMurray Fury Boys KILMARNOCK U15B T2
KC Trojans (Rodriguez) Boys KILMARNOCK U15B T2
New Frontier SC 10 Boys Boys KILMARNOCK U15B T2
Red Deer Renegades - Flett Boys KILMARNOCK U15B T2
Scottish U15BT2 - 2009 (Karimov) Boys KILMARNOCK U15B T2
Scottish United (Kern) Boys KILMARNOCK U15B T2
SW Sting FC (Spencer) Boys KILMARNOCK U15B T2
Impact (Plant) Girls BRAEMAR U15G T2
KC Trojans (Ingram) Girls BRAEMAR U15G T2
Lakewood Leeds Saskatoon Girls BRAEMAR U15G T2
Lethbridge FC Blue Girls BRAEMAR U15G T2
Phoenix (Breum/Doerr) Girls BRAEMAR U15G T2
Ponoka Storm U15G Girls BRAEMAR U15G T2
Selects FC (Pettigrew) Girls BRAEMAR U15G T2
West Hills MUSC Supreme Girls BRAEMAR U15G T2
FC Regina U17B Boys WYATT FALK U17B T1
MUSC-SWU United Boys WYATT FALK U17B T1
Rangers 07FC Boys WYATT FALK U17B T1
Scottish U17B (Ricketts) Boys WYATT FALK U17B T1
Scottish U17BT1 (Tzur) Boys WYATT FALK U17B T1
Impact (Jahns) Girls DUNNOTTAR U17GT1
MUSC Reign Girls DUNNOTTAR U17GT1
MUSC WHU Thorns 08 Girls DUNNOTTAR U17GT1
Red Deer Renegades Girls DUNNOTTAR U17GT1
BTB FC 2008 (Olayioye) Boys DUNDAS U17B T2
Medicine Hat RASC Boys DUNDAS U17B T2
Okotoks United 08 Boys DUNDAS U17B T2
Rangers Athletics Boys DUNDAS U17B T2
FT McMurray Fury Girls FYVIE U17G T2
Internazionale Kynashenko/Speelman Girls FYVIE U17G T2
Viktoria FC (Matic) Girls FYVIE U17G T2
Warriors 2010 (Urquia) Girls FYVIE U17G T2
Remembrance Day Caledonia Cup

Locations